Widok na biuro z komputerami

DLACZEGO MY

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z KFK SERVICES?

Coraz więcej firm decyduje się zlecać poszczególne obowiązki podmiotom zewnętrznym. Tak jest również w przypadku obsługi rachunkowo-księgowej, kadrowo-płacowej i administracyjnej. Wiąże się to najczęściej z oszczędnością i uniknięciem kosztów w związku z zatrudnieniem własnego doradcy księgowego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przygotowaliśmy ofertę dla firm z Katowic, Gliwic i Tarnowskich Gór. Podatki, audyty, outsourcing księgowy, kadry i płace nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Dbamy o rozwój firm, przeprowadzamy naszych klientów przez proces restrukturyzacji, jesteśmy na bieżąco z nowymi przepisami w zakresie podatków. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, co więcej wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Świadczymy usługi na rzecz firm z różnych sektorów, dzięki czemu wypracowaliśmy własne metody pracy.

Nasi pracownicy mają szerokie kompetencje, unikają szablonowego podejścia do Klienta, każde zlecenie wykonują w terminie, pozostawiając porządek w dokumentacji. Kontrolują przepływ finansów, szacują zyski i straty, doradzając najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, mamy nadzieję, że wystarczająco zachęciliśmy Państwa do współpracy z nami!

Zainteresowany / na?

skontaktujemy się z Tobą.

Uzupełnij formularz i wyślij.